بیایید واقع‌بین باشیم، مادرها بی‌شک بهترین هستند و اختصاص دادن یک روز برای تقدیر از اون‌ها واقعا کافی نیست. اما می‌تواند یک فرصت عالی باشد برای اینکه به آن‌ها نشان بدهیم چقدر برایمان مهم هستند، مخصوصا اگر به کمک یک هدیه خاص و فکر شده، عشق و علاقه‌تان را به آن‌ها ابراز کنید، هدیه‌ای که برایشان شادی و آرامش را به ارمغان بیاورد.

شمع‌های معطر النا در رایحه‌ و وزن‌های گوناگون


بیشتر بخوانید: هر آنچه باید در مورد شمع‌ معطر بدانید

خرید شمع معطر به عنوان هدیه، برای هر مناسبتی یک انتخاب عالی خواهد بود، قابلیت آن‌ها برای بهبود روحیه و ایجاد حس خوب، انواع شمع عطری رو به بهترین انتخاب برای هدیه‌ی روز مادر تبدیل کرده است، به ویژه برای مادرهای سخت پسند و فرزندانی که همیشه برای خرید هدیه سرگردان هستند. در نهایت باید گفت بهترین انتخاب برای هدیه‌ی روز مادر، هدیه‌ای است که علاوه بر کاربردی بودن، معنا و مفهومی نیز داشته باشد.

اگر مادر شما از جمله خانم‌های خانه‌دار است که دوست دارند محیطی دنج در خانه داشته باشند، رایحه‌هایی همچون ستاره شمالی، قهوه و یا شرق آرام می‌تواند دلخواه آن‌ها باشد. برای مادرهای جوان، سرحال و پرانرژی رایحه‌های بانشاطی همچون آبنبات ترش، رز قرمز و نسیم صبحگاهی می‌تواند جذاب باشد. حتی اگر نتوانید حدس بزنید که مادرتان کدام رایحه‌ی شمع معطر را می‌پسندد، بهترین انتخاب رایحه‌های گلی همچون نرگس، یاس و مریم خواهند بود.


خرید شمع معطر شیشه ای رز قرز

محصولات شمع معطر النا رایحه رز قرمز

رز قرمز رایحه‌ای سرشار از احساس، محبت و اشتیاق است. محصولات این رایحه به سادگی پیام عشق و علاقه‌ی شما را به گیرنده‌ی این هدیه می‌رسانند. روشن کردن شمع معطر با این رایحه می‌تواند فضایی سرشار از حس عاشقانه به وجود آورد و لحظات بی‌نظیری برای افراد حاضر در محیط فراهم آورد.


خرید شمع معطر شیشه ای آبنبات ترش

محصولات شمع معطر النا رایحه آبنبات ترش

رایحه‌ی آبنبات ترش سرشار از گرما و انرژی است. یک انتخاب بی‌نظیر برای زمانی که مادرها مشغول کارهای خانه هستند و نیاز به انرژی و نشاط در اتمسفر محیط دارند. این رایحه با طعم آدامسی خود به نوعی حس نوستالژیک نیز دارد. شمع معطر رایحه‌ی آبنبات ترش پخش بوی قوی و تندی دارد.


خرید شمع معطر شیشه ای یاس عربی

محصولات شمع معطر النا رایحه یاس عربی

یاس از جمله رایحه‌هایی است که همه آن را دوست دارند. حس آرامش بخش و دلپذیر این رایحه برای اوقات استراحت می‌تواند بی‌نظیر باشد. شمع معطر رایحه یاس عربی یک انتخاب بی‌نظیر برای مادرهای هنرمندی است که علاقه زیادی به بافتنی و یا مطالعه دارند، این رایحه می‌تواند لحظات فراغت آن‌ها را بسیار لذت بخش کند.


خرید شمع معطر شیشه ای سحابی

محصولات شمع معطر النا رایحه سحابی

رایحه‌ی سحابی گرما و شیرینی مطبوعی دارد. عطر این رایحه زمینه‌های گلی و میوه‌ای دارد و می‌تواند حسی از آرامش، تازگی و صمیمیت به وجود آورد. شمع معطر رایحه سحابی برای لحظات دنج استراحت‌های میان روزی و یا عصرانه‌ای صمیمانه‌ به صرف چای و کیک بسیار مناسب خواهد بود.


خرید شمع معطر شیشه ای مرجان

محصولات شمع معطر النا رایحه مرجان

رایحه‌ی مرجان عطری گرم و شیرین است که دلخواه دوستداران عطرهایی با ترکیب رایحه‌های گلی، مرکباتی و میوه است. بسیار پرانرژی و جذاب است و همچنین از جمله رایحه‌های پرطرفدار شمع معطر شیشه ای النا می‌باشد. رایحه‌های مرجان در دورهمی‌ها و زمان‌هایی که می‌خواهیم سطح انرژی و صمیمیت محیط را افزایش دهیم بسیار مفید خواهد بود.


بیشتر بخوانید: 8 راهکاری برای اینکه بهترین استفاده از شمع معطر را داشته باشید

شمع معطر النا

نام تجاری خوشنام و باسابقه الناسال‌هاست در زمینه‌‌ی تولید انواع محصولات خوشبوکننده محیط همچون انواع شمع معطر شیشه‌ای، اسانس مایع و جامد، خوشبو کننده خودرو و انواع اکسسوری فعالیت دارد و در بسیاری از فروشگاه‌های حضوری و آنلاین جزو برندهای محبوب در این دسته محصولات قرار دارد.

شمع معطر شیشه ای النا

شمع‌های معطر 50، 75 و 225 گرمی النا در رایحه‌های گوناگون


خرید اینترنتی شمع معطر مناسب روز مادر

شما همراهان گرامی می‌توانید به سادگی و با خیال آسوده انواع شمع عطری شیشه ای النا در 16 رایحه‌ی گوناگون و 4 وزن مختلف را فروشگاه آنلاین سره گالری مشاهده کنید و پس از بررسی و انتخاب، اقدام به خرید شمع معطر دلخواه خود نمایید.